Araç kaplama ve cam filmi şirketi olan Malatya  Amerikan Film Merkezi’ne hoş geldiniz. 2010 yılından beri araç kaplama ve cam filminde önde gelen, yenilikçi anlayışımız ile birçok ünlü firmaya hizmet vermekteyiz. Her geçen gün buna yenilerini ekliyoruz ve yaptığımız işi çok ciddiye alıyoruz.

Müşterimizi en üst seviyede ürün ve kalitede hizmet sunuyoruz. Otomobil endüstrisi kaplamada son on yılda olgunlaştı ama AFM’nin kaplama uzmanlığı, tecrübesi, yaratıcı düşünme, ileri bir yaklaşımla üst seviyelere yükseldi. Basitçe Türkiye’de önde gelen araç kaplama ve cam filminde kendini kanıtladı.

MİSYONUMUZ

Türkiye ' de 1 numaralı otomobil araç kaplama ve cam filmi şirketi olmak. Yeniliklerin öncüsü olmak, müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmet kalitemizi daha üst seviyelere taşımak. Dünya standartlarında gösterdiğimiz hizmetimiz ile profesyonel iş gerektiren çalışmalarla değerli müşteriler edinmek. 

VİZYONUMUZ

Araç Kaplama ve cam filmi marka imajını güçlendirmek, marka bilinirliğini arttırmak. Malatya  Amerikan Film Merkezi hizmetine duyulan güveni arttırarak memnuniyeti sağlamak. Malatya AFM hizmetinde herkesle, ihtiyaçları anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı, mutlaka başarmayı hedefleyen yaşam boyu sürecek bir ortaklık kurmak.

NEDEN BİZ ?

-> Çevreye Duyarlı

-> Müşteri Memnuniyeti

-> Deneyimli Personel

-> Teslim Süresi

-> Uygun Fiyat

 

 

malatya rent a car malatya rent a car iletişim malatya rent a car havalimanı malatya rent a car sahibinden malatya rent a car firmaları malatya rent a car transporter malatya rent a car transporter malatya rent a car numaraları malatya rent a car fiyatları malatya rent a car cinayeti malatya rent a car enterprise malatya rent a car araba kiralama malatya rent a car filo kiralama malatya rent a car fahri kayahan malatya rent a car merkez malatya rent a car hizmetleri malatya oto kiralama malatya araç kiralama malatya oto kiralama fiyatları malatya oto kiralama yerleri malatya oto kiralama iletişim malatya oto kiralama numaraları malatya oto kiralama bmv malatya oto kiralama şirketleri malatya oto kiralama havalimanı malatya oto kiralama sahibinden malatya oto kiralama firmaları malatya oto kiralama telefon numarası