Dekoratif Cam Filmi

Deforatif Cam Filmi

Dekoratif ve Özel Tasarım

Dekoratif cam filmi ile yaşam ve ofis alanları kişisel tercihlere göre tasarlanabilir ve cam duvarlar arzu edilirse kumlu cam gibi dekoratif efektlerle süslenebilir. LLumar® bu uygulamalar için şeffaf, opak ve desenli filmler sunar.

Kumlu veya opak cam görünümü.

Büyük cam yüzeylerin estetik görünümü.

Basit, uygun fiyatlı kişiselleştirme olanağı.

 

Gizlilik

Camla kaplı alanlar açık atmosfer yaratır, ancak çoğunlukla meraklı gözlerin dikkatini de üstüne çeker. Dekoratif ve aynalı filmler bu etkiyi azaltır ve gizliliğinizi korur. Tek yönlü aynalı filmler (insanların dışarıyı görebildikleri ancak dışarıdan içerisinin görülemediği) de mevcuttur.

Kısmi veya tam gizlilik koruması.

Filmler dışarıyı net bir biçime gösterirken gizliliği korur.

 

Dekoratif Cam Filmi

Dekoratif cam filmi tanıştığınız anda bu filmlerin ne kadar benzersiz ve etkileyici olduğunu anlayacaksınız.

Dekoratif cam filmi, camların kendinden desenli gibi görünmesini sağlayacak. Uygun maliyetler ile camların özel bir işlemden geçmişçesine estetik görünecek.

Grafik desenleri, görsel efektleri, capcanlı renkleri ile evlerin ve ofislerin camlarına sınırsız alternatifler sunmaktadır.

Bu cam filmleri istenildiğinde eski haline getirilebilen bir yapıda olduğundan gönül rahatlığı ile her cama uygulanabilir.

Ofislerde ve ticari mekanlarda, güvenliğin artmasına, özel alanların oluşturulmasında ve mahremiyetin korunmasına imkan vermektedir.

Dekoratif cam filmi ile kendi hayal gücünüzü kullanarak istediğiniz görselliği, fonksiyonelliği ve esnekliği ile sizlere sunar.

Camları özelleştiren film, kendi isteklerinizi ve görüşlerinizi kullanarak yaratıcılığı, fonksiyonelliği ve esnekliği kapsayan yepyeni bir dünya sunuyor.


malatya rent a car malatya rent a car iletişim malatya rent a car havalimanı malatya rent a car sahibinden malatya rent a car firmaları malatya rent a car transporter malatya rent a car transporter malatya rent a car numaraları malatya rent a car fiyatları malatya rent a car cinayeti malatya rent a car enterprise malatya rent a car araba kiralama malatya rent a car filo kiralama malatya rent a car fahri kayahan malatya rent a car merkez malatya rent a car hizmetleri malatya oto kiralama malatya araç kiralama malatya oto kiralama fiyatları malatya oto kiralama yerleri malatya oto kiralama iletişim malatya oto kiralama numaraları malatya oto kiralama bmv malatya oto kiralama şirketleri malatya oto kiralama havalimanı malatya oto kiralama sahibinden malatya oto kiralama firmaları malatya oto kiralama telefon numarası