Bina Güvenlik Cam Filmleri

Güvenlik Filmi

LLumar güvenlik cam filmleri uygulaması, camın kırılması durumunda insanları ve eşyaları cam parçalarından korur. Uygulamanın ardından cam, Avrupa belirlediği EN 12 600 standartlarına uygun hale gelir (örneğin, okullarda ve kreşlerde, spor tesislerinde ve kamu binalarında). LLumar güvenlik filmleri camın kırılmaya, saldırılara ve patlamaların neden olduğu ses dalgalarına karşı direncini artırır. Bu uygulamanın yapıldığı camlar, kaplamalı güvenlik camı olarak sınıflandırılır (EN 356, GSA Seviye 2).

Daha fazla cam dayanıklılığı

Kırık cam parçalarını bir arada tutar, hırsızlığa karşı daha fazla koruma sağlar.

 

Güvenlik Cam Filmi

Emniyet Filmi

LLumar koruyucu cam filmi, hasarı hafifletmek için başlıca çözümdür. Özel olarak tasarlanan bu filmler neredeyse görünmezdir, yüzey zarar gördüğünde sökülüp atılabilir ve sizi yüksek cam değiştirme maliyetlerinden kurtarır.

Tek bir camın değiştirilmesi, film uygulamasıyla kıyaslandığında çok daha masraflıdır.

Sökülüp atılabilir.

Uygulandıktan sonra neredeyse görünmez.


malatya rent a car malatya rent a car iletişim malatya rent a car havalimanı malatya rent a car sahibinden malatya rent a car firmaları malatya rent a car transporter malatya rent a car transporter malatya rent a car numaraları malatya rent a car fiyatları malatya rent a car cinayeti malatya rent a car enterprise malatya rent a car araba kiralama malatya rent a car filo kiralama malatya rent a car fahri kayahan malatya rent a car merkez malatya rent a car hizmetleri malatya oto kiralama malatya araç kiralama malatya oto kiralama fiyatları malatya oto kiralama yerleri malatya oto kiralama iletişim malatya oto kiralama numaraları malatya oto kiralama bmv malatya oto kiralama şirketleri malatya oto kiralama havalimanı malatya oto kiralama sahibinden malatya oto kiralama firmaları malatya oto kiralama telefon numarası